Aktualności

Nowość Ser kozi topiony plastry 150g

18.05.2017 12:00

Ser kozi topiony plastry 150g

 • Opakowanie jednostkowe: 150g
 • Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 8
 • Trwałość: 2 miesiące

  więcej
 • Strona główna > O firmie

  "AGRO-DANMIS" Gramowscy Sp. j. od wielu lat zajmuje się skupem, przerobem i dystrybucją wyrobów z mleka koziego. Mleko skupujemy z wyspecjalizowanych ferm, które znajdują się pod stałą kontrolą weterynaryjną. Lokalizacja i naturalny sposób hodowli kóz sprawiają, że nasze produkty posiadają niepowtarzalne walory zdrowotne i smakowe. W swoim stadzie w Bukowcu liczącym obecnie ponad 1200 sztuk kóz dojnych dominują następujące rasy: sanneńska, alpejska, polska mała uszlachetniona, polska barwna uszlachetniona.

  W czerwcu 2006 roku dzięki pomocy finansowej z programu SAPARD w został oddany do użytku nowoczesny Zakład Mleczarski, w którym jest produkowany prezentowany asortyment wyrobów mleczarskich.

  Od lipca 2007 Spółka „Agro-Danmis” posiada wdrożony system HACCP oraz BRC. Produkty posiadają znak „Poznaj Dobrą Żywność” przyznany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Swoje produkty Spółka kieruje przede wszystkim do osób dotkniętych skazą białkową, dla których alternatywnym naturalnym źródłem wielu witamin niezbędnych dla harmonijnego rozwoju jest mleko kozie. Z każdym rokiem wzrasta też liczba osób dla których wyroby z mleka koziego stanowią źródło naturalnej, zdrowej diety.  wsteczdo góry

  Nie masz zainstalowanej właściwej wersji flasha. Należy dokonać aktualizacji na stronach firmy macromedia.com