Aktualności

Informacja o wyniku postępowania ofertowego ogłoszonego w dniu 30.05.2018 r.

14.06.2018 21:30

więcej
Strona główna > O firmie

"AGRO-DANMIS" Gramowscy Sp. j. od wielu lat zajmuje się skupem, przerobem i dystrybucją wyrobów z mleka koziego. Mleko skupujemy z wyspecjalizowanych ferm, które znajdują się pod stałą kontrolą weterynaryjną. Lokalizacja i naturalny sposób hodowli kóz sprawiają, że nasze produkty posiadają niepowtarzalne walory zdrowotne i smakowe. W swoim stadzie w Bukowcu liczącym obecnie ponad 1200 sztuk kóz dojnych dominują następujące rasy: sanneńska, alpejska, polska mała uszlachetniona, polska barwna uszlachetniona.

W czerwcu 2006 roku dzięki pomocy finansowej z programu SAPARD w został oddany do użytku nowoczesny Zakład Mleczarski, w którym jest produkowany prezentowany asortyment wyrobów mleczarskich.

Od lipca 2007 Spółka „Agro-Danmis” posiada wdrożony system HACCP oraz BRC. Produkty posiadają znak „Poznaj Dobrą Żywność” przyznany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Swoje produkty Spółka kieruje przede wszystkim do osób dotkniętych skazą białkową, dla których alternatywnym naturalnym źródłem wielu witamin niezbędnych dla harmonijnego rozwoju jest mleko kozie. Z każdym rokiem wzrasta też liczba osób dla których wyroby z mleka koziego stanowią źródło naturalnej, zdrowej diety.wsteczdo góry

Nie masz zainstalowanej właściwej wersji flasha. Należy dokonać aktualizacji na stronach firmy macromedia.com